JEOLOJİK JEOTEKNİK

PETEK PROJE’nin araştırma hizmetleri grubu ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak zemin araştırma çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Üstlendiği projelerde her türlü sondaj ve arazi deneylerini yapabilecek kapasitede olan araştırma hizmetleri grubumuz altyapı projelerinin geoteknik tasarım süreçlerinde tam destek verebilecek kapasitededir

HARİTA

Kurulduğu yıldan itibaran harita alımı teknolojilerinde çağımızın gereksinimlerini yakından takip eden firmamız, deneyimli  kadrosu ile kamu ve özel sektör kuruluşlarına sayısal harita üretimi alanında hizmet vermektedir.

Şeritvari Harita Üretimi: Hava fotoğrafları veya uydu görüntüleri yardımıyla  Karayolu, Demiryolu, Kanal, Enerji Nakil Hattı, Doğalgaz ve Güzergah Haritaları Üretimi.

CBS HİZMETLERİ

Hazırlanan projelerde gerekli sözel , grafik verilerin tespiti ve CBS yazılımı ile entegrasyonu sorgulama ve analizleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Barajlar ve Göletler Otoyollar ve Yollar Tüneller ve Köprüler Sulama ve Drenaj Elektirik Üretim Tesisleri Araştırma Hizmetleri